Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Учасники BIMCO прослухали лекцію дослідниці з Тбіліського університету

Учасники Міжнародного медичного конгресу молодих вчених, який проходить в БДМУ, прослухали лекцію Луїзи Габунії директора Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету з Грузії.

Пані Луїза, доцент кафедри медичної фармакології, директор Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету прочитала лекцію «Actual Issues of Rational Pharmacotherapy and Polypragmasy» «Актуальні питання раціональної фармакотерапії і поліпрагмазії».
Четвер, 05 квітня 2018

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

5 квітня в БДМУ розпочав роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

5 квітня 2017 року в БДМУ розпочав роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний студентський форум

П'ятниця, 02 березня 2018
1 березня у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» розпочала роботу IIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».

В БДМУ розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з медичної біології

Впродовж 26-28 квітня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбуватиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.