У БДМУ відкрито новий гуртожиток для іноземних студентів

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» є сучасним вузом України, що динамічно розвивається та здобув міжнародне визнання за високий рівень підготовки медичних кадрів. Розвиток міжнародної співпраці та впровадження новітніх освітніх технологій у БДМУ забезпечили збільшення контингенту студентів-іноземних громадян.Сьогодні в університеті навчаються більше 5200 студентів, з яких майже 1000 – іноземні громадяни. За останні 5 років кількість студентів-іноземців збільшилася вдвічі. Через зростання попиту на медичну освіту серед іноземців у БДМУ вдвічі збільшилася кількість місць у гуртожитках для студентів-іноземців: від 496 у 2010 р. до 1070 у 2015 р.

Іноземним студентам, які приїхали на навчання в Україну, необхідно звикнути до нових кліматичних і побутових умов, соціального оточення і освітньої системи. Ефективність їх навчання залежить від того, наскільки успішно вони звикнуть до нового середовища. Тому адміністрація БДМУ приділяє велику увагу допомозі студентам-іноземцям в адаптуванні до університетського життя. Особливе значення у цьому має побут студентів. Для забезпечення комфортних і безпечних умов життя 2015 року відкрито новий гуртожиток для студенів-іноземних громадян.

«Він відповідає всім міжнародним стандартам, – відзначив помічник ректора з соціальних питань Юрій Рандюк. – Гуртожиток розраховано на 240 осіб. Будівля підключена до власної котельні, тому гарячу воду студенти отримуватимуть цілий рік без перебоїв. Крім того, є бойлерні душові. Також створені умови для обслуговування студентів, є своя пральня, де студенти безкоштовно користуються пральними машинами. Кімнати розраховані на 4 людини та повністю омебльовані. У гуртожитку створено всі необхідні побутові умови для проживання. Також проведено локальну комп’ютерну мережу з доступом до мережі Інтернет, що забезпечує можливість використання інтерактивних і дистанційних форм навчання».

Зазначимо, що гуртожиток розташований поблизу навчальних корпусів університету, що дає змогу студентам заощадити свій час та кошти на дорогу до вишу.

Студенти БДМУ провели акцію до Дня профілактики ГРВІ

18 листопада день профілактики ГРВІ. З цієї нагоди студенти БДМУ розповідали жителям міста про захворювання та його профілактику.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня боротьби із туберкульозом

24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом.

З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для мешканців міста. Студенти роздавали тематичні матеріали з інформацією про цю небезпечну недугу.

Студенти БДМУ стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Напередодні святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської і учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка.