Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.
14 січня з ініціативи декана факультету професора Василя Москалюка студенти медичного факультету № 1 завітали до Чернівецького геріатричного пансіонату та подарували справжню коляду його підопічним.
Учасники ансамблю “Трембіта”, які навчаються на факультеті, допомогли організувати справжнє свято – співали колядки, щедрівки, декламували вірші та дарували солодощі людям похилого віку.
Головними координаторами акції були Олександр Буряк (заступник декана медичного факультету № 1), Оксана Оліник (головний куратор факультету), Анна Рибарчук (голова комісії соціально-психологічних питань студради), Богдан Хомко (студентський декан факультету) та Вадим Холоденко (студент-волонтер). Вагомий внесок в організацію та проведення акції зробили співробітники кафедри внутрішньої медицини, яку очолює професор Олександр Федів.
Дійство відбувалось в актовому залі центру, де панували тепло та колорит українського свята – студенти подарували незабутні враження від почутих колядок та відчуття свята людям, які як ніхто інший, цього потребували. Всі учасники події отримали заряд позитиву – підопічні пансіонату дякували за “дух Різдва”, за щирість та увагу до них, а організатори акції – за щирі емоції та добру енергетику.