Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Представники БДМУ провели тренінг для студентів коледжу

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету провели тренінг з надання першої долікарської допомоги для студентів Чернівецького індустріального коледжу.

Під час заходу студенти мали змогу не просто послухати лекції з методики проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), зупинки кровотеч, дій при ураженні струмом, утопленні, а й відпрацювати практичні навички на манекенах та з усім необхідним устаткуванням.

Студенти завдяки таким заходам розуміють, що від їхніх дій за певних життєвих обставин, може залежати людське життя. Вони активно брали участь в обговоренні лекційного матеріалу тренінігу та працювали з манекенами, вдосконалюючи навички СЛР, накладання артеріального джгута, знерухомлення кінцівок під час практичної його частини.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.