Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Представники БДМУ провели тренінг для студентів коледжу

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету провели тренінг з надання першої долікарської допомоги для студентів Чернівецького індустріального коледжу.

Під час заходу студенти мали змогу не просто послухати лекції з методики проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), зупинки кровотеч, дій при ураженні струмом, утопленні, а й відпрацювати практичні навички на манекенах та з усім необхідним устаткуванням.

Студенти завдяки таким заходам розуміють, що від їхніх дій за певних життєвих обставин, може залежати людське життя. Вони активно брали участь в обговоренні лекційного матеріалу тренінігу та працювали з манекенами, вдосконалюючи навички СЛР, накладання артеріального джгута, знерухомлення кінцівок під час практичної його частини.