Всесвітній день здоров'я

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ 7 квітня 2017 року відбувся круглий стіл присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Головна мета проведених заходів – звернути увагу студентів на проблему здоров’я не лише, як медичну, а й соціальну.

В обговоренні активну участь взяли студенти 4, 6 курсів та викладачі кафедри. Професор Таралло В.Л. відзначив ґрунтовні знання студентів з проблем здоров’я, підкреслив необхідність системного підходу до визначення і виміру здоров’я населення, сім’ї та окремої людини.

Доценти Навчук І.В., Ясинська Е.Ц., Мандрик-Мельничук М.В. та асистенти Бідучак А.С., Вацик М.З., Власик Л.Й., Литвинюк Н.Я. зазначили, що формування здорового способу життя населення є основним завданням держави та медицини, зокрема.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.