Шановні колеги, студенти, ветерани!

Шановні колеги, студенти, ветерани!

Від імені ректорату Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»

щиросердно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення,

з Днем Перемоги!

Ці свята ми зустрічаємо з трепетними почуттями радості та смутку водночас. Перемога над нацизмом дісталася нечувано дорогою ціною – життями понад півсотні мільйонів людей багатьох країн світу, з яких майже кожен п’ятий – українець.

Сьогодні ми засвідчуємо свою повагу і з шаною низько схиляємо голови перед усіма жертвами війни, захоплюємося мужністю і героїзмом воїнів, що віддали своє життя заради мирного майбутнього своїх нащадків.

Ми вдячні захисникам усіх поколінь, які присвятили себе служінню Україні. Адже і сьогодні наші військовослужбовці мужньо та самовіддано захищають територіальну цілісність країни на Сході.

Дорогі ветерани, військовослужбовці, учасники бойових дій! Щиро дякуємо за саможертовність, на яку Ви пішли заради нас. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай тінь смутку ніколи не затьмарює Ваше буття.

Шановні колеги та студенти, наш незмінний обов’язок – бути гідними надзвичайного життєвого подвигу старшого покоління та усіма своїми вчинками утверджувати мир, добро та злагоду на рідній Україні. Бажаємо Вам та Вашим родинам благополуччя, віри у світле майбутнє, мирного неба та Божого благословення.