Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Шановні колеги, студенти, ветерани!

Шановні колеги, студенти, ветерани!

Від імені ректорату Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»

щиросердно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення,

з Днем Перемоги!

Ці свята ми зустрічаємо з трепетними почуттями радості та смутку водночас. Перемога над нацизмом дісталася нечувано дорогою ціною – життями понад півсотні мільйонів людей багатьох країн світу, з яких майже кожен п’ятий – українець.

Сьогодні ми засвідчуємо свою повагу і з шаною низько схиляємо голови перед усіма жертвами війни, захоплюємося мужністю і героїзмом воїнів, що віддали своє життя заради мирного майбутнього своїх нащадків.

Ми вдячні захисникам усіх поколінь, які присвятили себе служінню Україні. Адже і сьогодні наші військовослужбовці мужньо та самовіддано захищають територіальну цілісність країни на Сході.

Дорогі ветерани, військовослужбовці, учасники бойових дій! Щиро дякуємо за саможертовність, на яку Ви пішли заради нас. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай тінь смутку ніколи не затьмарює Ваше буття.

Шановні колеги та студенти, наш незмінний обов’язок – бути гідними надзвичайного життєвого подвигу старшого покоління та усіма своїми вчинками утверджувати мир, добро та злагоду на рідній Україні. Бажаємо Вам та Вашим родинам благополуччя, віри у світле майбутнє, мирного неба та Божого благословення.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

24 серпня – День незалежності України Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди 24-ї річниці Незалежності України!

Ми пишаємося славетною історією, культурними і духовними традиціями нашого народу, який століттями йшов тернистим шляхом до своєї незалежності. Нам випала доля стати учасниками побудови нової держави. Це велика честь і велика відповідальність перед пам'яттю про наших пращурів, перед прийдешніми поколіннями і власною совістю.