Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти представили СНТ БДМУ на Всеукраїнському з’їзді

У Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця 19-20 лютого відбувся VІІ Всеукраїнський з’їзд представників студентських наукових товариств ВМ(Ф)НЗ України з міжнародною участю.

Буковинський державний медичний університет представили голова Ради Студентського наукового товариства (СНТ), студентка 5 курсу медичного факультету №2 Парастивюк Євгенія, яка виступила з доповіддю про діяльність СНТ БДМУ та заступник голови Ради СНТ, студентка 4 курсу медичного факультету №1 Нестеровська Ольга.

Голови та заступники рад прозвітували про виконану роботу студентських наукових товариств, голова організації Гарік Мелкумян презентував діяльність ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків» (Ukrainian medical students’ association). Під час з’їзду були обговорені актуальні питання співпраці СНТ медичних вишів України, науково-дослідної роботи студентів, проблеми заохочення та мотивації студентів до науково-дослідної роботи. Делегати ділились досвідом щодо організації діяльності у наукових товариствах, обговорили участь молодих науковців у розробці та впровадженні інноваційних технологій в медицині і фармації. Без уваги не залишились питання сучасних інформаційних технологій у роботі товариств.

Учасники обговорили питання видавничої та проектної діяльності молодіжних наукових об'єднань, фінансування студентської науки, а також перспективи об’єднання студентських наукових товариств ВМ(Ф)НЗ України.

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.