Студенти представили СНТ БДМУ на Всеукраїнському з’їзді

Студенти представили СНТ БДМУ на Всеукраїнському з’їзді

У Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця 19-20 лютого відбувся VІІ Всеукраїнський з’їзд представників студентських наукових товариств ВМ(Ф)НЗ України з міжнародною участю.

Буковинський державний медичний університет представили голова Ради Студентського наукового товариства (СНТ), студентка 5 курсу медичного факультету №2 Парастивюк Євгенія, яка виступила з доповіддю про діяльність СНТ БДМУ та заступник голови Ради СНТ, студентка 4 курсу медичного факультету №1 Нестеровська Ольга.

Голови та заступники рад прозвітували про виконану роботу студентських наукових товариств, голова організації Гарік Мелкумян презентував діяльність ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків» (Ukrainian medical students’ association). Під час з’їзду були обговорені актуальні питання співпраці СНТ медичних вишів України, науково-дослідної роботи студентів, проблеми заохочення та мотивації студентів до науково-дослідної роботи. Делегати ділились досвідом щодо організації діяльності у наукових товариствах, обговорили участь молодих науковців у розробці та впровадженні інноваційних технологій в медицині і фармації. Без уваги не залишились питання сучасних інформаційних технологій у роботі товариств.

Учасники обговорили питання видавничої та проектної діяльності молодіжних наукових об'єднань, фінансування студентської науки, а також перспективи об’єднання студентських наукових товариств ВМ(Ф)НЗ України.