Студенти БДМУ плели обереги для військових

31 березня студенти медичного факультету № 1 разом з іміджевою групою Буковинського державного медичного університету провели благодійний майстер-клас із плетіння оберегів для військових, які перебувають у зоні АТО.

Здавна найкращою підтримкою вважалися обереги, створені з добрим наміром та щирим побажанням любові та спокою. Тому студенти-медики сплели патріотичні браслети, які будуть надіслані бійцям на передову до Великодня.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.