Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели тренінг по ПДД для школярів

20 квітня студенти коледжу БДМУ вчили учнів молодших класів Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича як правильно надавати долікарську допомогу.

Акцію зорганізували та провели студенти 4 курсу спеціальності «Сестринська справа» та 1 курсу спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ.

Студенти разом з учнями практикували техніку проведення непрямого масажу серця та штучної вентиляції легень, надавали допомогу при кровотечах, непритомності, порізах та забоях. Загалом така форма роботи виявилася надзвичайно цікавою та повчальною для маленьких рятівників.
Понеділок, 23 квітня 2018

Співробітники БДМУ взяли участь у психологічному тренінгу

У Чернівцях 20 травня 2017 року відбувся психологічний тренінг «Виявлення Брехні», під час якого відомий  психолог, нлп-тренер, фізіономіст Тетяна Ларіна, навчала розпізнавати неправду за емоціями, мімікою та жестами.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі Міжнародного наукового форуму в Лондоні

Впродовж 2-3 лютого 2017 року у Лондоні проходив Міжнародний науковий форум, де розглядались сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань кишечника.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі Пленуму правління Асоціації хірургів України

23 січня 2018 р відбувся Пленум правління Асоціації хірургів України, присвячений 100 – річчю від дня народження О.О. Шалімова.

Зібрання відбулось в актовій залі Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України, створеного О.О. Шалімовим, який названо його іменем.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі школи-семінару щодо мініінвазійних технологій в сучасній хірургії

Впродовж 16- 18 лютого 2017 року у м. Славське (Львівська обл.) проходила ХV школа-семінар «Мініінвазійні технології в сучасній хірургії. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії», організована Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького.