Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулося засідання обласного осередку травматологів Чернівецької області

27 березня на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська клініка» відбулося чергове засідання обласного осередку травматологів Чернівецької області, присвячене актуальним питанням травматології та ортопедії.

У засіданні взяли участь 72 ортопеда-травматолога з усієї Чернівецької області. З доповідями виступили: проф. Васюк В.Л., доц. Васильчишин Я.М., Васюк С.В. – Ендопротезування колінного суглобу; проф. Васюк В.Л., Процюк В.В. – Ревізійне ендопротезування при асептичній нестабільності компонентів кульшового суглобу; обласний позаштатний травматолог Яким’юк Д.І. – Аналіз стану травматолого-ортопедичної допомоги населенню Чернівецької області.

У рамках засідання був проведений Work-shop на муляжах:

- накладання апарату зовнішньої фіксації на таз при пошкодженні переднього півкільця;

-  відновлення симфізу.

На завершення засідання виступив професор Васюк В.Л. який привітав усіх з наступаючими Пасхальними святами та висловив щиру вдячність присутнім за активну участь у засіданні товариства.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

В БДМУ проведено “круглий стіл” присвячений першій Конституції України

Конституція Пилипа Орлика є однією з перших у світі конституцій, яка була прийнята у Бендерах на зборах козацтва 5 квітня 1710 року. В історії вона залишилася, як оригінальна правова пам’ятка. Такий документ правового характеру вперше в Європі обґрунтовував можливість існування парламентської демократичної республіки.