Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Фармацевтам БДМУ розповіли історію розвитку комп’ютерної техніки

Під час заходу
24 квітня 1981році представлено перший персональний комп’ютер. З цієї нагоди куратор Панімарчук О.І. провела пізнавальну годину “Історія розвитку комп’ютерної техніки” зі студентами фармацевтичного факультету І курсу 3 групи і ІІ курсу 7 групи.

Комп’ютери пройшли довгу дорогу розвитку.

Метою заходу було ознайомити студентів з етапами розвитку обчислювальної техніки, основними характеристиками різних поколінь ЕОМ, перспективами їх розвитку та показати основні галузі застосування.

Неможливо точно відповісти, хто саме винайшов комп’ютер. Річ у тому, що комп’ютер не є винаходом однієї людини. Він увібрав у собі ідеї та технічні рішення багатьох вчених та інженерів. Розвиток обчислювальної техніки стимулювався потребою у швидких та точних обчислюваннях і тривав сотні років. У процесі розвитку обчислювальна техніка ставала більш досконалою, функціональною, потужною, швидкісною... Цей процес триває і в наш час.
Вівторок, 24 квітня 2018

Викладачі БДМУ зустрілися з підопічними геріатричного пансіонату

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається 11 квітня, співробітники кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології (доцент Яремчук О.Б.) спільно з лікарем кабінету екстрапірамідної патології Шваб Н.А., лікарями-інтернами відвідали Чернівецький геріатричний пансіонат.

Викладачі БДМУ навчали військових надавати першу допомогу при бойових діях

На базі прикордонної комендатури «Садгора» Чернівецького прикордонного загону, під керівництвом доцента кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Ковальчука П.Є.

Викладачі БДМУ побували на зустрічі волонтерів Фонду «Серце до серця» у Польщі

Упродовж 9-15 січня 2017 року представники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стали учасниками зустрічі волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в м. Крініца-Здруй (Польща).

Викладачі БДМУ провели «Ранкову гімнастику» для чернівчан

12 квітня на площі Філармонії пройшов традиційний флеш-моб «Ранкова зарядка», який вже вшосте проводиться співробітниками БДМУ до Всесвітнього дня здоров’я.