Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Фармацевтам БДМУ розповіли історію розвитку комп’ютерної техніки

Під час заходу
24 квітня 1981році представлено перший персональний комп’ютер. З цієї нагоди куратор Панімарчук О.І. провела пізнавальну годину “Історія розвитку комп’ютерної техніки” зі студентами фармацевтичного факультету І курсу 3 групи і ІІ курсу 7 групи.

Комп’ютери пройшли довгу дорогу розвитку.

Метою заходу було ознайомити студентів з етапами розвитку обчислювальної техніки, основними характеристиками різних поколінь ЕОМ, перспективами їх розвитку та показати основні галузі застосування.

Неможливо точно відповісти, хто саме винайшов комп’ютер. Річ у тому, що комп’ютер не є винаходом однієї людини. Він увібрав у собі ідеї та технічні рішення багатьох вчених та інженерів. Розвиток обчислювальної техніки стимулювався потребою у швидких та точних обчислюваннях і тривав сотні років. У процесі розвитку обчислювальна техніка ставала більш досконалою, функціональною, потужною, швидкісною... Цей процес триває і в наш час.
Вівторок, 24 квітня 2018