100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Викладачі БДМУ закликають до домашнього читання з дітками

2 квітня 2017 року з нагоди Міжнародного дня дитячої книги викладачі БДМУ організували акцію «Запрошуємо до домашнього читання» і запропонували вашій увазі та увазі ваших діток казку відомого українського дитячого письменника.

«Спільне читання книг не лише сприяє пізнанню дитиною світу, а й допомагає прищепити любов до читання, встановити тісний емоційний зв'язок та зблизити дітей і батьків. Щиро бажаємо, щоб домашнє читання стало вашою доброю сімейною традицією» – зазначає організатор акції професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії.

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги 2 квітня, в день народження – великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Казка  В.Нестайка "Кеша і Реша" у прочитанні викладачів БДМУ

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.