Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант

Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант
25 квітня студенти та викладачі БДМУ долучилися до написання «Всеукраїнського правового диктанту», який одночасно проходив у 24 областях України.
 
Захід у Чернівцях проводила Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».
 
Представники оргкомітету вручили Подяки за сприяння в організації проекту «Всеукраїнський правовий диктант» ректору БДМУ, професору – Бойчуку Т.М., проректору з науково-педагогічної роботи – Герушу І.В., проректору з науково-педагогічної роботи та виховання – Зорій Н.І.
 
Учасників заходу привітав Ігор Геруш, проректор проректору з науково-педагогічної роботи БДМУ, координатори проекту – Тетяна Ярошенко та Світлана Ганусин та Аксенія Адамчук, Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області
 
«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого – дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна «правова безпорадність» є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.
 
Студенти та викладачі БДМУ перевіряли свій рівень правової грамотності з 5-ти найбільш публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. Як зазначають організатори, за результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.
Четвер, 26 квітня 2018