Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант

25 квітня студенти та викладачі БДМУ долучилися до написання «Всеукраїнського правового диктанту», який одночасно проходив у 24 областях України.

Захід у Чернівцях проводила Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Представники оргкомітету вручили Подяки за сприяння в організації проекту «Всеукраїнський правовий диктант» ректору БДМУ, професору – Бойчуку Т.М., проректору з науково-педагогічної роботи – Герушу І.В., проректору з науково-педагогічної роботи та виховання – Зорій Н.І.

Учасників заходу привітав Ігор Геруш, проректор проректору з науково-педагогічної роботи БДМУ, координатори проекту – Тетяна Ярошенко та Світлана Ганусин та Аксенія Адамчук, Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області

«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого – дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна «правова безпорадність» є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

Студенти та викладачі БДМУ перевіряли свій рівень правової грамотності з 5-ти найбільш публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. Як зазначають організатори, за результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.
Четвер, 26 квітня 2018

На кафедрі психології обговорили питання збереження пам’яток історії

З нагоди Міжнародного дня пам’яток та історичних місць на кафедрі психології та соціології було проведено диспут на тему «Збереження пам’яток історії і культури – один з пріоритетів модернізації України».

На кафедрі психології провели круглий стіл до Днів пам’яті та примирення

У рамках відзначення Днів пам’яті та примирення та з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни на кафедрі психології та соціології викладачем Павлюк О. І.

На кафедрі психології провели круглий стіл до Дня науки

До Дня науки на кафедрі психології та соціології 23 квітня викладач Оксана Пендерецька разом зі студентами 5-го курсу спеціальності "Медична психологія" проведли круглий стіл "Сучасні теорії та новітні досягнення сімейної психології та психотерапії".

На кафедрі психології провели круглий стіл з нагоди Дня психолога

З нагоди Всеукраїнського дня психолога 22 квітня на кафедрі психології та соціології за участю студентів та викладачів відбувся круглий стіл «Медична психологія: суспільна роль та перспективи розвитку».