Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант

Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант
25 квітня студенти та викладачі БДМУ долучилися до написання «Всеукраїнського правового диктанту», який одночасно проходив у 24 областях України.
 
Захід у Чернівцях проводила Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».
 
Представники оргкомітету вручили Подяки за сприяння в організації проекту «Всеукраїнський правовий диктант» ректору БДМУ, професору – Бойчуку Т.М., проректору з науково-педагогічної роботи – Герушу І.В., проректору з науково-педагогічної роботи та виховання – Зорій Н.І.
 
Учасників заходу привітав Ігор Геруш, проректор проректору з науково-педагогічної роботи БДМУ, координатори проекту – Тетяна Ярошенко та Світлана Ганусин та Аксенія Адамчук, Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області
 
«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого – дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна «правова безпорадність» є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.
 
Студенти та викладачі БДМУ перевіряли свій рівень правової грамотності з 5-ти найбільш публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. Як зазначають організатори, за результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.
Четвер, 26 квітня 2018