Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з КУМІТЕ

28-29 листопада 2015 року в Іллічівську пройшов чемпіонат України з карате серед дорослих, а також серед кадетів, юніорів та молоді (до 20 років). Турнір став не лише ювілейним, п’ятим за ліком, що був організований Українською федерацією карате (УФК), а також рекордним за кількістю учасників та знаковим щодо виходу роботи УФК на новий рівень. У чемпіонаті взяли участь 460 спортсменів з 12 регіонів країни – це абсолютний рекорд національних чемпіонатів. Такий високий статус та кількість учасників робить ще більш вагомим успіх студентки 2 курсу стоматологічного факультету Савчук Альони. Срібні нагороди Чемпіонату України у КУМІТЕ – надзвичайно важливі для спортсменки, адже досі вона переважно перемагала у КАТА. Вітаємо нашу чемпіонку і бажаємо їй ще більш знакових перемог.

Спортивний форум 2014

28 листопада у Києві відбулась І установча наукова конференція «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

Спортсмени БДМУ вибороли "золото" на турнірі з легкої атлетики

В Івано-Франківську проходив ІІ Міжнародний турнір з легкої атлетики на призи Олімпійців Прикарпаття, на якому студенти Буковинського державного університету  показали високі результати та вибороли золоті медалі.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.