Викладачі БДМУ взяли участь в BukScienceDays.Spring-2017

19 травня 2017 року в рамках святкування Дня науки в Україні у Чернівцях пройшов загальноміський фестиваль-виставка "BukScienceDays.Spring-2017".

Чернівчани на площі Філармонії мали змогу взяти участь у різноманітних наукових дослідах. Молоді науковці Чернівців продемонстрували власні винаходи, а також ділилися цікавими науковими фактами.

Від Буковинського державного медичного університету участь в заході взяли асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук та асистент кафедри анестезіології та реаніматології Андрій Андрущак, які проводили для відвідувачів виставки майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги.

Галерея зображень:
Викладачі БДМУ взяли участь в BukScienceDays.Spring-2017

Викладачі БДМУ вчили вчителів та учнів надавати долікарську допомогу

9 вересня викладачі Буковинського державного медичного університету провели виїзну акцію “Перша долікарська допомога при травмах та серцево-легенева реанімація” для вчителів і школярів 9-11 класів ЗОШ с. Мигово, Вижницького району.

Викладачі БДМУ вчили надавати першу допомогу ліцеїстів

Кожну другу суботу вересня за ініціативою Національних організацій – членів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного півмісяця – в усьому світі відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги. В 2015 році Всесвітній день надання першої медичної допомоги припадає на 12 вересня.