Студенти і викладачі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

2 червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

З цієї нагоди у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбулися покладання вінків і квітів до пам’ятника Ф.Боброву та траурний мітинг. Участь у заходах взяли очільники крайової влади, ветерани війни, учасники АТО, громадські активісти. Вшанували пам'ять жертв війни представники ректорату, профспілкового комітету та Студентської Ради Буковинського державного медичного університету.

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам

Самогубство – це слабість, капітуляція, воно ніколи не може бути виправданим, навіть тоді, коли людина втратила все – кохання, здоров’я, віру в себе, сенс життя. Прикро, але за останніми даними Державного комітету статистики України станом на січень-вересень 2006 року на 100 тисяч населення припадає скоєння 22 суїцидів. В порівняльному аналізі – ця причина смерті є найпоширенішою після природної смерті (від хвороб системи кровообігу), смерті від новоутворень та смерті від зовнішніх причин.

70-років визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року Україна відзначає 70-річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о.