Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Впродовж 9-11 березня 2017 року в Палаці культури і науки у Варшаві пройшла XXVII Міжнародна виставка з питань освіти «Перспективи 2017».

Організатором експозиції від України виступила державна установа «Український державний центр міжнародної освіти». Буковинський державний медичний університет був єдиним медичним вишем на виставці, який презентував вищу медичну освіту України. Загалом від України у виставці взяли участь 11 вищих навчальних закладів.

Даний форум – широковідомий у європейському освітньому середовищі. Цьогоріч спеціальним запрошеним гостем була Україна. Українську експозицію урочисто відкрили Андрій Дещиця, Посол України в Польщі, Владзімеш Пашинські, заступник мера Варшави, Вольдемар Сівінські, Президент польської освітянської фундації «Перспективи», Ян Шмідт, Президент Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, Олена Шаповалова, директор ДУ «Український державний центр міжнародної освіти».

БДМУ представляли Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи,Олександр Буряк, заступник декана медичного факультету №1 та Андрій Бамбуляк, заступник директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти університету, які ознайомили відвідувачів форуму з діяльністю навчального закладу, основними інноваційними розробками нашого колективу, напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка в університеті.

Після урочистого відкриття української експозиції інформаційний стенд БДМУ відвідали Посол України в Польщі, заступник мера Варшави та Президент польської освітянської фундації «Перспективи», які зацікавились діяльністю та здобутками навчального закладу.

В рамках виставки відбулася зустріч української делегації з Президентом та представниками Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, мерії м. Варшава, під час якої було представлено вищу освіту України та Польщі, обговорені питання навчальної співпраці між двома країнами.

Галерея зображень:
БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.