В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.

Майстер-клас для майбутніх лікарів проводили лікар акушер-гінеколог Тамара Юзько, ембріолог Любомир Савчук та магістрант Анатолій Андрієць.

Учасники тренінгового заняття (а їх було 38) були розподілені на 3 групи і працювали з 9 години ранку до 17 години вечора. Майстер-клас був надзвичайно цікавим, студенти приймали активну участь. Зауважимо, що кожен студент отримав сертифікат учасника тренінгу, а найактивніший ще й символічний репродуктивний подарунок.

Загалом програма майстер-класу включала лапароскопічні операції, спермоаналіз (наживо), міні-лекцію “Використання допоміжних репродуктивних технологій при безплідді трубного ґенезу”. Також учасники набули практичних навичок на лапароскопічному тренажері.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.