Співробітники БДМУ провели благодійну акцію до Дня нирки

Співробітники БДМУ провели благодійну акцію до Дня нирки

Співробітники кафедри внутрішньої медицини провели благодійну акцію до Дня нирки в Україні, що проводився 13-14 березня під девізом “Нирки та вік”.

Нефрологи кафедри під керівництвом професора Лілії Зуб відвідали обласний геріатричний пансіонат, де було проведено бесіду з лікарями та середнім медичним персоналом пансіонату щодо особливостей перебігу захворювань нирок у людей похилого віку та особливостей призначення лікарських препаратів даній категорії пацієнтів.

До акції долучилися доцент Олександр Гараздюк, асистенти Тетяна Безрук, Володимир Вівсянник, Мирослава Березова, аспіранти Вероніка Кулачек та Станіслав Роборчук. 

Пансіонату було надано гуманітарну допомогу у вигляді фітозборів для лікування хвороб нирок, дія яких спрямована на лікування пацієнтів літнього віку, також при сприянні асистента кафедри Володимира Вівсянника пансіонат отримав бета-блокатори, статини вітчизняного виробництва.

Аспіранти кафедри (Вероніка Кулачек, Станіслав Роборчук) та асистент Мирослава Березова подарували пансіонату інформаційний стенд, створений власноруч, що відображає особливості роботи нирок у віковому аспекті. Пацієнтам було роздано флаєри з інформацією про те, що “люблять нирки” і “що вони не люблять”, розроблені спеціально для людей літнього віку.