Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

На кафедрі клінічної імунології провели круглий стіл

Кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології був проведений круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

У рамках форуму студенти 4-го курсу медичного факультету № 2 університету виступили з доповідями, присвяченими найбільш актуальним проблемам сучасної медицини: «Харчові добавки» (Шкрибляк Уляна), «Ожиріння – проблема ХХІ століття» (Молокус Ірина), «Шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини» (Гринішак Іванна) «Вся правда про куріння» (Цуманець Ірина), «Вплив алкоголю на організм» (Шкурашівський Віктор). Представлені доповіді викликали великий інтерес та жваву дискусію серед учасників круглого столу.

Представники медичної професії якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Тому, у Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич