Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Кафедра патологічної фізіології провела круглий стіл

На кафедрі патологічної фізіології 7 жовтня асистент кафедри А. В. Марущак провела круглий стіл, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

До участі у заході були запрошені завідувач кафедри професор Ю. Є. Роговий та професор кафедри В. Ф. Мислицький. Зі вступним словом виступив професор кафедри Ю. Є. Роговий. Студенти медичних факультетів № 1 та 2 ознайомилися з історією кафедри патологічної фізіології, фундаторами-патофізіологами БДМУ, науковими здобутками та перспективними напрямками наукових досліджень кафедри.

“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.

“Круглий стіл” на кафедрі педіатрії та медичної генетики

Під час проведення круглого столу, присвяченого 70-річчю Буковинського державного медичного університету, студентів ознайомлено з історією кафедри педіатрії та медичної генетики.

У процесі спілкування студентів зацікавили наукові здобутки кафедри.