Співробітник БДМУ взяла участь у конференції Спілки неонатологів Великої Британії

Асистент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Бабінцева Анастасія Генадіївна взяла участь у науково-практичній конференції Спілки неонатологів Великої Британії «Neonatal Society Spring Meeting».

Конференція відбулася 30 березня 2017 року у м. Лондон, Великобританія, де до того ж, кандидат медичних наук, лікар-неонатолог відділення інтенсивної терапії новонароджених МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» м.Чернівці Бабінцева Анастасія Генадіївна результати власних досліджень в рамках виконання докторської дисертації представила у доповіді на тему: «Diagnostic and Predictive Value of Serum Cystatin C in Case of Neonatal Acute Kidney Injury in Critically Ill Full-term Infants» (авторський колектив Ю.Д. Годованець, А.Г. Бабінцева, Л.В. Агафонова).

На конференції були представлені результати досліджень британських груп дослідників, у тому числі, з питання особливостей фармакокінетики ванкоміцину у новонароджених дітей, значення гіпокарбії у новонароджених з гіпоксично-ішемічною енцефалопатією, стан програми скринінгової пульсоксиметрії у різних регіонах Великої Британії, неврологічного статусу дітей після проведеної лікувальної гіпотермії тощо. Особливу зацікавленість аудиторії викликала доповідь K. Beardsall (University of Cambridge) на тему: «Feasibility of Real Time Continuous Glucose Monitoring in Neonatal Intensive Care», у якій було представлено можливості найсучаснішого методу постійного моніторингу рівня глюкози у крові екстремально маленьких дітей.

Професор John Achermann (Institute of Child Health) прочитав лекцію на тему: «What's new in sex development?», у якій довів до уваги слухачів сучасні погляди на генетичні детермінанти порушень, які пов’язані з відхиленнями у формуванні статевих органів, основні завдання та досягнення батьківської організації. Професор Frances Cowan (University of Bristol) під час лекції «30 years of Neonatal MRI: Lessons Learned about Prognosis following Perinatal Brain Injury» представила 30-річну історію та досягнення британської служби магнітно-резонансних досліджень.

Необхідно відмітити, що зустріч перебігала у дружній відкритій атмосфері, у форматі брифінгу. Організатори та учасники зустрічі висловили сподівання на подальший розвиток співпраці між вченими та практичними лікарями Британської спілки неонатологів та Асоціацією неонатологів України.

Інформацію про конференцію налдала: асистент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини, к.м.н. Бабінцева А.Г.

Галерея зображень:

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладач БДМУ взяла участь у Міжнародному семінарі присвяченому Дню боротьби з раком

Упродовж 2-4 лютого 2017 року в Києві проходив VIII Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком.

Співробітники БДМУ взяли участь у конференції в Польщі

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата завідувач кафедри, професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова взяли участь у роботі XIV Міжнародної конференції "Рідкісні хвороби – наша задача", яка проходила в Республіці Польща з 30 червня по 4 липня 2016 року.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі Міжнародного наукового форуму в Лондоні

Впродовж 2-3 лютого 2017 року у Лондоні проходив Міжнародний науковий форум, де розглядались сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань кишечника.