Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Співробітники БДМУ взяли участь у конференції в Польщі

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата завідувач кафедри, професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова взяли участь у роботі XIV Міжнародної конференції "Рідкісні хвороби – наша задача", яка проходила в Республіці Польща з 30 червня по 4 липня 2016 року. Науковці кафедри взяли участь у роботі пленарних засідань, секцій та практичних семінарів, присвячених фундаментальним і прикладним аспектам проблеми рідкісних захворювань. Зокрема, були обговорені патофізіологічні аспекти порушень обміну речовин, маловідомих випадків спадкових захворювань, а також питання замісної ферментативної терапії, реабілітації при рідкісних захворюваннях, довготривалого паліативного догляду за пацієнтами. Ознайомилися з сучасними методами моделювання окремих захворювань, методами діагностики, лікування, стабілізації патологічного процесу. Під час роботи конференції було проведено обмін науковою інформацією, відбулися зустрічі з видатними вченими в галузі рідкісних захворювань, фахівцями, експертами, головою правління Асоціації рідкісних захворювань. Найбільша увага на конференції була прикута до новітніх методів моделювання, діагностики та лікування рідкісних захворювань. Разом із колегами, які представили різні країни, було обговорено досвід та можливості впровадження нових досягнень у дослідженні патогенезу рідкісних захворювань у наукову роботу та навчальний процес.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),