100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Вчена рада БДМУ

Вчена рада БДМУ

27 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Традиційно захід розпочав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ з вручення вітальних адрес ювілярам.

Про якість теоретичної і практичної підготовки студентів випускних курсів медичних, фармацевтичного, стоматологічного факультетів та коледжу університету доповів проректор з науково-педагогічної роботи доц. Геруш Ігор Васильович.

На засіданні відбулося обрання за конкурсом проректора з науково-педагогічної роботи та завідувачів кафедр.

Про формування кошторису університету на 2017 рік поінформувала присутніх заступник ректора з економічних питань Іващук Т.В.

Під час засідання було розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та Центральної методичної комісій, а також затверджено склад  наглядової ради університету.

 

Більше новин БДМУ: 

Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно на початку ректор вручив вітальні адреси ювілярам, а також дипломи кандидатів наук, атестати доцентів та патенти.

На засіданні Вченої ради було затверджено звіт ректора про роботу університету у 2012 році.

Засідання Вченої ради

27 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Засідання відкрив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.

Засідання Вченої ради та конференція трудового колективу БДМУ

29 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференція трудового колективу Буковинського державного медичного університету.