Вчена рада БДМУ

27 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Традиційно захід розпочав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ з вручення вітальних адрес ювілярам.

Про якість теоретичної і практичної підготовки студентів випускних курсів медичних, фармацевтичного, стоматологічного факультетів та коледжу університету доповів проректор з науково-педагогічної роботи доц. Геруш Ігор Васильович.

На засіданні відбулося обрання за конкурсом проректора з науково-педагогічної роботи та завідувачів кафедр.

Про формування кошторису університету на 2017 рік поінформувала присутніх заступник ректора з економічних питань Іващук Т.В.

Під час засідання було розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та Центральної методичної комісій, а також затверджено склад  наглядової ради університету.

Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно на початку ректор вручив вітальні адреси ювілярам, а також дипломи кандидатів наук, атестати доцентів та патенти.

На засіданні Вченої ради було затверджено звіт ректора про роботу університету у 2012 році.

Засідання Вченої ради

27 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Засідання відкрив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.

Засідання Вченої ради та конференція трудового колективу БДМУ

29 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференція трудового колективу Буковинського державного медичного університету.