Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

23 лютого 2017 року відбулося засідання Вченої ради університету. Засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів про присудження наукових ступенів доктора та кандидата медичних наук та патентів на винаходи науковцям вишу.

Про підсумки лікувальної роботи клінічних кафедр університету за 2016 рік та заходи щодо її покращання у 2017 році присутніх поінформував професор Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи. В обговоренні даного питання взяла участь професор Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, яка відзначила вагомий вклад клініцистів БДМУ в практичну охорону здоров’я Буковини.

Під час засідання було обрано за конкурсом на посади декана медичного факультету №3 та завідувачів кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, мікробіології та вірусології, акушерства та гінекології, судової медицини та медичного правознавства.

Доцент Сергій Акентьєв доповів про хід впровадження нових методів діагностики та лікування в практику охорони здоров’я.

Під час засідання було затверджено звіт головного бухгалтера університету Остафійчук Алли про фінансову діяльність навчального закладу за 2016 рік.

Також розглянуто та затверджено матеріали наукової та центральної методичної комісій.

Заступник ректора з економічних питань Тетяна Іващук поінформувала присутніх про кошторис Студентської ради на 2017 рік, який був затверджений Вченою радою.