Рухаючись вперед, ми згадуємо наших вчителів

Сучасне сьогодення – це, по суті, світ наукових досягнень і розвитку технологій не тільки конкретного навчального закладу, міста чи країни, а всього світу. В результаті наукового звершення кожного взятого навчального закладу формується рівень цивілізації людства. У таких умовах економічне зростання кожного члена наукової спільноти прямо пропорційно залежить від розвитку науки і техніки в цілому. Цими днями в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day), або, більш офіційно, - Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Його мета полягає у відновленні національних та міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток, а також намірах підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. У стінах ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відзначається тиждень науки. З цією метою для студентів 4 курсу 2 групи стоматологічного факультету асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Смандич Віталій Степанович 4 листопада 2015р. провів семінар про необхідність бути поінформованим із новими можливостями для студентів, про важливість науки. Обговорені шляхи ліквідації розриву між наукою і суспільством. Студентів було ознайомлено з фундаторами наукових галузей в БДМУ, розказані наукові традиції студентства. Також всі разом ознайомились з історією розвитку нашого університету, кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Спільно вирішили і надалі популяризувати досягнення фундаторів медичної науки БДМУ, та залучати молодь до світу науки.