Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Рухаючись вперед, ми згадуємо наших вчителів

Сучасне сьогодення – це, по суті, світ наукових досягнень і розвитку технологій не тільки конкретного навчального закладу, міста чи країни, а всього світу. В результаті наукового звершення кожного взятого навчального закладу формується рівень цивілізації людства. У таких умовах економічне зростання кожного члена наукової спільноти прямо пропорційно залежить від розвитку науки і техніки в цілому. Цими днями в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day), або, більш офіційно, - Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Його мета полягає у відновленні національних та міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток, а також намірах підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. У стінах ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відзначається тиждень науки. З цією метою для студентів 4 курсу 2 групи стоматологічного факультету асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Смандич Віталій Степанович 4 листопада 2015р. провів семінар про необхідність бути поінформованим із новими можливостями для студентів, про важливість науки. Обговорені шляхи ліквідації розриву між наукою і суспільством. Студентів було ознайомлено з фундаторами наукових галузей в БДМУ, розказані наукові традиції студентства. Також всі разом ознайомились з історією розвитку нашого університету, кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Спільно вирішили і надалі популяризувати досягнення фундаторів медичної науки БДМУ, та залучати молодь до світу науки.

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

У БДМУ провели лекції до 250-ої річниці від дня народження І.П.Котляревського

Цьогоріч ми відзначаємо 250-у річницю від дня народження І.П.Котляревського.

У БДМУ провели поетичний вечір

До 20-річчя пам’яті великого літератора Тараса Мельничука в Історико-медичному музеї Буковинського державного медичного університету 25 березня відбувся поетичний вечір,