100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Свято Миколая для дітей з вадами опорно-рухового апарату

Свято Миколая для дітей з вадами опорно-рухового апарату

Передріздв’яні та передноворічні дні несуть у собі винятково урочисту атмосферу очікування чогось надзвичайного та казкового.

Незважаючи на вік, усі ми по-дитячому радіємо подарункам, сюрпризам, маленьким приємним несподіванкам. Розпочинає каскад зимових свят день Святого Миколая, коли вранці рука сама тягнеться під подушку в пошуках подарунку. У ролі Святого Миколая для дітей Cпеціалізованого дитячого садка з вадами опорно-рухового апарату виступили студенти другого курсу 1 та 41 груп медичних факультетів № 1 та № 3 (куратори Ірина Семенко та Ніна Войткевич), які заздалегідь підготувались до свята і принесли в садочок подарунки від Миколая. Кожен малюк, прокинувшись після денного сну, знайшов у себе під подушкою ангелятко. Крім того, студенти подарували діткам цікаві книжечки з казками, пазли з зображеннями улюблених героїв, арифметичні головоломки, набори літер та математичних знаків для малят старшої групи, що допоможе їм підготуватись до школи. Це вже не перший візит наших студентів до цього дошкільного закладу. Деякі студенти та малята подружились і з нетерпінням чекають зустрічі один з одним. Цього разу дітки навіть похизувались своїми знаннями з англійської мови, вітаючись і прощаючись з гостями, називаючи свої іграшки, та дякуючи англійською.

Більше новин БДМУ: 

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

 благодійна акція “Серце до серця”

 
24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.