100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Представники БДМУ взяли участь в акції "Серце до серця"

20 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ) відбулася прес-конференція зі звітністю витрачених коштів та передачі медичного обладнання в дитячі лікарні України.

Представниками Чернівецької області були Романюк Інна – студентка 4 курсу, медичного факультету №1, кращий волонтер 2014 року Буковинського державного медичного університету, член оргкомітету та Смандич Віталій – викладач Буковинського державного медичного університету, регіональний координатор ВБФ «Серце до Серця» в Чернівецькій області.

Медичне обладнання закуплено за результатами 9 акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та призначене для діагностики і лікування вад зору у дітей. Близько 50 одиниць устаткування вже встановлюється в обласних дитячих лікарнях України.

Нагадаємо, що за результатами ІХ акції ВБФ «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя» вдалося зібрати 2 746 228,35 гривень, завдяки яким і стало можливим поліпшення стану технічного забезпечення офтальмологічних відділень. Чернівецькій обласній дитячій лікарні було передано медичне обладнання на суму близько 40 000 грн, а саме, офтальмоскоп (24 000 грн), набір пробних окулярних лінз та призм (16 000 грн).

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.