Представники БДМУ взяли участь в акції "Серце до серця"

Представники БДМУ взяли участь в акції "Серце до серця"

20 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ) відбулася прес-конференція зі звітністю витрачених коштів та передачі медичного обладнання в дитячі лікарні України.

Представниками Чернівецької області були Романюк Інна – студентка 4 курсу, медичного факультету №1, кращий волонтер 2014 року Буковинського державного медичного університету, член оргкомітету та Смандич Віталій – викладач Буковинського державного медичного університету, регіональний координатор ВБФ «Серце до Серця» в Чернівецькій області.

Медичне обладнання закуплено за результатами 9 акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та призначене для діагностики і лікування вад зору у дітей. Близько 50 одиниць устаткування вже встановлюється в обласних дитячих лікарнях України.

Нагадаємо, що за результатами ІХ акції ВБФ «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя» вдалося зібрати 2 746 228,35 гривень, завдяки яким і стало можливим поліпшення стану технічного забезпечення офтальмологічних відділень. Чернівецькій обласній дитячій лікарні було передано медичне обладнання на суму близько 40 000 грн, а саме, офтальмоскоп (24 000 грн), набір пробних окулярних лінз та призм (16 000 грн).