Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

БДМУ – в п‘ятірці кращих закладів вищої освіти західного регіону України

Інтернет ресурсом Освіта.ua оприлюднено результати проведення щорічного «Консолідованого рейтингу» українських вишів.

Цього року, в якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вишів України, використані рейтинги університетів, що були оприлюднені у 2017-2018 роках: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

У 2018 році до рейтингу потрапили 237 закладів вищої освіти України. Традиційно для кращого співставлення виділено 7 підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі навчальні заклади областей України».

Зокрема, методика рейтингу «Топ-200 Україна» базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Діяльність вишів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс містить три комплексні складові: індекси якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Результати «Рейтингу «Scopus» базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів на навчання за контрактом. Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти, в яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

Виходячи з цього, Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

За результатами «Консолідованого рейтингу» вищих навчальних закладів України у 2018 році ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» посів 23 місце серед усіх вишів України та потрапив до п‘ятірки найкращих закладів вищої освіти Західного регіону:

Кращі вузи західного регіону  України

БДМУ також зайняв 5 місце серед всіх вищих медичних навчальних закладів України, таким чином потрапивши до ТОП-10 кращих медичних ВНЗ України.

Такі результати не випадковість, а скоріше закономірно стабільний результат, адже декілька років поспіль університет утримує перші позиції серед вищих медичних навчальних закладів України.

Матеріал підготовлено на підставі офіційно оприлюдненого рейтингу інтернет ресурсу Освіта.ua

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами «Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2015 року».