Репродуктивне здоров'я жінки

6 червня 2017 року доцент кафедри акушерства та гінекології Косілова С.Є. провела круглий стіл з лікарями жіночої консультації № 2  «Гіперпролактінемія, як фактор ризику порушення репродуктивного здоров’я жінки».

Актуальність проблеми зумовлена  тим, що протягом останніх років накопичено багато нових доказових данних про роль гіперпролактінемії в патогенезі дисгормональних порушень, раку молочної золози, порушень з боку кісткової состеми в жінок, а також при пролактиномах гіпофіза.

Під час заходу учасники  переглянули діагностичні підходи і схеми лікування.

Викладачі БДМУ взяли участь в конференції щодо елімінації кору та краснухи в Україні

Впродовж 21-22 лютого 2017 року у м. Києві за підтримки ВООЗ відбулася міжнародна конференція «Елімінація кору і краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».

Викладачі БДМУ взяли участь у засіданні "Асоціації педіатрів-гастроентерологів"

27 лютого на базі Обласної дитячої клінічної лікарні відбулося засідання обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України».

Викладачі БДМУ вчили вчителів та учнів надавати долікарську допомогу

9 вересня викладачі Буковинського державного медичного університету провели виїзну акцію “Перша долікарська допомога при травмах та серцево-легенева реанімація” для вчителів і школярів 9-11 класів ЗОШ с. Мигово, Вижницького району.