Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У рамках проекту "Університети практичного лікаря" відбулася чергова наукова зустріч

У рамках проведення циклу конференцій "Університети практичного лікаря", 30 листопада 2015 року була проведена чергова наукова зустріч з практичними лікарями «Особливості лікування комбінованої патології». Присутні з цікавістю вислухали виступ професора В.К. Тащука щодо сучасних підходів до курації пацієнтів зі серцево-судинною патологією. Після виступу присутні лікарі мали змогу отримати чіткі рекомендації щодо практичного застосування новітніх досягнень у кардіології стосовно українських хворих.