Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У рамках проекту "Університети практичного лікаря" відбулася чергова наукова зустріч

У рамках проведення циклу конференцій "Університети практичного лікаря", 30 листопада 2015 року була проведена чергова наукова зустріч з практичними лікарями «Особливості лікування комбінованої патології». Присутні з цікавістю вислухали виступ професора В.К. Тащука щодо сучасних підходів до курації пацієнтів зі серцево-судинною патологією. Після виступу присутні лікарі мали змогу отримати чіткі рекомендації щодо практичного застосування новітніх досягнень у кардіології стосовно українських хворих.

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

«Сьогодення та майбутнє сімейної медицини»

На базі Національної Академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (НМАПО) (м. Київ) 30-31 жовтня проведено  науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє сімейної медицини» («The Present and Future of Family Medicine»)

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».