Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Куратори зі студентами відвідали театр

Куратори 15 гр. 2 курсу та 32 гр. 1 курсу лікувального факультету №1- та № 2 – Пендещук А.Я.,

29 квітня відвідали післяпрем’єрний показ вистави «Сватання на Гончарівці», що відбулося в музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської.

«Сватання на Гончарівці» - це наш дух, наша традиція, наша історія. Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів змогли побачити та відчути глядачі у виставі «Сватання на Гончарівці».

Бруно Люненфельд відвідав Буковину

Бруно Люненфельд

ОСОБИСТІСТЬ. У переддень Всесвітнього захисту дітей Буковину відвідав всесвітньовідомий вчений, на основі досліджень якого, ґрунтується
сучасна галузь репродукції людини – професор Бруно Люненфельд.

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.