Козацькому роду нема переводу

Справжній козацький дух відчувався на заході, присвяченому Дню козацтва та захисника України, який був проведений 13 жовтня 2015 р. в електронному студентському читальному залі №1.

У заході взяли участь студенти 1, 2, 3 груп першого курсу спеціальності лікувальна справа. Крім розповіді про зародження і встановлення козацтва та вшанування пам’яті знаних гетьманів, зі студентами були проведені цікаві конкурси та вікторини на знання історії козацтва.

Присутні студенти відтворили справжню живу репродукцію картини І.Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

Усе, від вишиванок ведучих до отримання своєрідних «козацьких» грамот та подарункових канцтоварів старостами груп за активну участь студентів у дійстві, загострювало відчуття патріотизму та гордості за свою країну.

Захід підготували завідувач сектору інформаційного обслуговування  Наталія Жук та бібліотекар І категорії цього ж сектору Світлана Тулевська.

Вдруге 15 жовтня захід було проведено зі студентами І курсу медичного факультету №4 зі спеціальності "Педіатрія" 3, 4 та 5 груп.

Ювілей "Червоної рути"

20-річчя Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.