Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ прийнято більше 7 тисяч заяв

Продовжується вступна кампанія-2016. Станом на 21 липня до Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»
прийнято більше 7 тисяч заяв абітурієнтів. Відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Ходоровський зазначає, що впродовж останніх років кількість бажаючих навчатися у БДМУ значно збільшилася. Про це свідчить позитивна динаміка подачі заяв. Абітурієнти часто обирають наш університет як пріоритетний. Серед причин, чому вони вирішили вступати до БДМУ, називають високу якість освіти, можливість проходити стажування за кордоном та реалізувати себе не тільки у професійній сфері, а й розвити творчі таланти.

Нагадаємо, що слідкувати за рейтинговими списками та загальною кількістю поданих заяв у реальному часі можна на сайті Інформаційний центр абітурієнта. Також активно працює консультативний центр, куди можна зателефонувати й отримати відповіді на запитання, які цікавлять вступників». Телефон приймальної комісії (0372) 57-75-84, Інформаційного центру абітурієнта – (0372) 90-90-08.

Галерея зображень:
У БДМУ прийнято більше 7 тисяч заяв

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами «Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2015 року».

У БДМУ прийнято майже 7 500 заяв

Продовжується вступна кампанія у Буковинському державному медичному університеті.