Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ відвідали музей університету

2 березня 2017 року студенти 1-го та 2-го курсів (спеціальності: «Медична та психологічна реабілітація», «Медична психологія») зі своїми кураторами доц. Мариною Тимофієвою та викл. Любов’ю Любіною відвідали музей ВДНЗ України «БДМУ».

Науковий співробітник музею Аліса Жуковська провела захопливу екскурсію. Розповіла про історичні події, які відбувалися на теренах нашої держави та на Буковині загалом. Ми дізнались про видатних лікарів та викладачів, які зробили вагомий внесок в розвиток медичної науки та практики.

Зі слів одного зі студентів: «Особливо здивував всіх велетенський мікроскоп та запам'ятались фотографії перших студентів після Великої Вітчизняної війни, яких було всього близько трьохсот і більшість з них дівчата. Всім дуже сподобалось і ми пообіцяли допомагати музею у проведенні різних заходів.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ відвідали музей університету