У БДМУ провели конференцію-телеміст

У Буковинському державному медичному університеті 13 травня відбулася науково-практична конференція

у форматі телемосту Київ-Івано-Франківськ-Ужгород-Чернівці«Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи досвіду».

З вітальним словом до присутніх звернувся віце-президент Асоціації стоматологів України, головний позаштатний стоматолог МОЗ України Павленко Олексій Володимирович.

У форумі взяли участь 114 лікарів-стоматологів міста та області, викладачі БДМУ. Під час конференції були обговорені всі напрями стоматологічної галузі (терапевтична стоматологія, пародонтологія, хірургічна стоматологія, стоматологія дитячого віку, ортопедична стоматологія).

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

Делегація БДМУ взяла участь у міжнародній конференції

Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.