Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ провели конференцію-телеміст

У Буковинському державному медичному університеті 13 травня відбулася науково-практична конференція

у форматі телемосту Київ-Івано-Франківськ-Ужгород-Чернівці«Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи досвіду».

З вітальним словом до присутніх звернувся віце-президент Асоціації стоматологів України, головний позаштатний стоматолог МОЗ України Павленко Олексій Володимирович.

У форумі взяли участь 114 лікарів-стоматологів міста та області, викладачі БДМУ. Під час конференції були обговорені всі напрями стоматологічної галузі (терапевтична стоматологія, пародонтологія, хірургічна стоматологія, стоматологія дитячого віку, ортопедична стоматологія).