Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Подарунки від Миколая для дітей, хворих на цукровий діабет

Для співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету вже стало доброю традицією проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая.

Цей рік не став винятком: 18 грудня разом зі студентами–гуртківцями доценти кафедри Лариса Павлович, Ольга Оленович, Атоніна Ілюшина відвідали ендокринологічне відділення Обласної дитячої клінічної лікарні з подарунками «від Святого Миколая». Майбутні лікарі – студенти 10-ї, 25-ї та 27-ї груп 4 курсу, 6-ї групи 6 курсу подарували маленьким пацієнтам відділення солодкі ласощі, а дітям, хворим на цукровий діабет, – спеціальні фрукти, солодощі та печива для діабетиків, адже наявність такого серйозного захворювання, як діабет, не повинна позбавляти дитину радощів цього чудового свята. Та головним подарунком для всіх стали радість, теплота спілкування та віра у справжні дива.