Подарунки від Миколая для дітей, хворих на цукровий діабет

Для співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету вже стало доброю традицією проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая.

Цей рік не став винятком: 18 грудня разом зі студентами–гуртківцями доценти кафедри Лариса Павлович, Ольга Оленович, Атоніна Ілюшина відвідали ендокринологічне відділення Обласної дитячої клінічної лікарні з подарунками «від Святого Миколая». Майбутні лікарі – студенти 10-ї, 25-ї та 27-ї груп 4 курсу, 6-ї групи 6 курсу подарували маленьким пацієнтам відділення солодкі ласощі, а дітям, хворим на цукровий діабет, – спеціальні фрукти, солодощі та печива для діабетиків, адже наявність такого серйозного захворювання, як діабет, не повинна позбавляти дитину радощів цього чудового свята. Та головним подарунком для всіх стали радість, теплота спілкування та віра у справжні дива.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.