Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Відбулися змагання з баскетболу

23-25 березня у Спортивному комплексі транспортного коледжу відбулися ігри Обласних Спортивних Ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації.

Баскетбольна команда БДМУ вже традиційно входить до трійки лідерів області разом з командами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ. Цього року команда підтвердила свій статус, здобувши бронзу змагань.

У складі команди виступали:

Кіфяк Олександр - медичний №1, 3 курс, 7 група;

Познякевич Богдан - медичний №1, 5 курс, 9 група;

Рубленик Володимир - медичний №2, 2 курс, 29 група;

Шишковський Ігор - медичний №2, 5 курс, 23 група;

Мельничук Гліб - медичний №2, 4 курс, 30 група;

Жук Антон – медичний №2, 2 курс, 18 група;

Чумак Ігор - медичний №4, 5 курс, 3 група, «Педіатрія»;

Гетманенко Денис - медичний №4, 2 курс, 4 група, «Педіатрія»;

Мануіла Владислав – стоматологічний факультет, 2 курс, 6 група;

Губчак Андрій – медичний №2, 1 курс, 21 група;

Хитик Роман – інтерн.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Викладачі БДМУ долучилися до придбання реанімобіля

Чернівецькі волонтери та небайдужі мешканці міста на зібрані кошти придбали сучасний реанімобіль для бійців у зоні АТО.