Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу BIMCO

6 квітня в палаці «Академічний» відбулося Друге пленарне засідання V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених BIMCO-2018.

Професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ нагородив переможців Конгресу. Тарас Миколайович щиро подякував учасникам форуму та науковим керівникам за представлення їх наукових досліджень.

За популяризацію Конгресу за межами України та за розширення міжнародної спільноти BIMCO з-поміж 12 Амбасадорів ректор відзначив Сертифікатами двох найкращих Амбасодорів BIMCO-2018 - Адріану Віолу Міранду (Індонезія) та Хрістоса Цагатіса (Греція). Також Тарас Бойчук висловив слова подяки Студентському науковому товариству, Раді молодих вчених, амбасадорам та всім, хто долучився до організації Конгресу.

В підсумку цьогоріч 176 молодих науковців нагороджені дипломами переможців. З числа яких Дипломами І ступеня – 38 учасників, Дипломами ІІ ступеня – 62 учасники, Дипломами ІІІ ступеня – 76 учасників.
П'ятниця, 06 квітня 2018

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.