Школа лікування серцевої недостатності на Буковині

Буковинський державний медичний університет
19 лютого відбулася науково-практична школа «Сучасне лікування серцевої недостатності».
 
Дана подія була проведена спільно кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ, колективом Обласного Клінічного Кардіологічного Центру м. Чернівці, департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА, ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» АМН України.
 
Чернівецькі лікарі з великим зацікавленням прослухали лекції, що пройшли у формі постійного діалогу із залом.
 
Відкрив школу з лікування серцевої недостатності завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини «Буковинського державного медичного університету», професор, заслужений лікар України В.К. Тащук.
 
Його доповідь на тему «Серцева недостатність в алгоритмах та схемах» окреслила сучасні завдання з лікування та профілактики серцевої недостатності.
 
Серія доповідей завідувача відділу серцевої недостатності ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска», доктора медичних наук, професора, Л.Г. Воронкова та його колег в повному обсязі охопили питання лікування, профілактики та невідкладної допомоги у пацієнтів кардіологічного профілю та питання поєднаної патології.
 
З великою цікавістю присутні лікарі взяли участь у практичних майстер-класах «Лікування аритмій при ХСН: мистецтво прийняття рішень» та «Шляхи подолання тяжкого набрякового синдрому», проведених співробітниками відділу серцевої недостатності к.м.н. О.В. Срібною та к.м.н. Н.А. Ткач. Кожна з доповідей завершувалась запитаннями від присутніх, на які було дано вичерпні відповіді.