Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Делегація БДМУ відвідала Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміцану

Наприкінці січня делегація Буковинського державного медичного університету відвідала з робочим візитом Університет медицини та фармації ім. Н.Тестиміциану (м. Кишинів, Молдова).

До складу робочої групи, очолюваної проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Герушем, увійшли начальник навчального відділу Володимир Ходоровський, завідувачі кафедр стоматологічного профілю Наталя Кузняк та Оксана Годованець, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляна Марусик, асистенти Олег Максимів та Віталій Смандич.

Мета візиту – обговорення співпраці між двома університетами у сфері обмінів студентів, проведення спільних наукових досліджень та видання спільних наукових публікацій, проведення спільних конференції та відкритих лекцій, партнерство в реалізації спільних освітніх та наукових проектів, вивчення досвіду впровадження симуляційних технологій навчання в медицині тощо.

Під час візиту представники БДМУ зустрілася з ректором Університету медицини та фармації ім. Н.Тестиміцану академіком Іоном Абабієм. На офіційній зустрічі також були присутні проректори Ольга Чернецькі та Еміль Чебан, декани факультетів та завідувачі кафедр.

Під час зустрічі ректор Іон Абабій розповів про історію, структуру та організацію освітнього процесу в Університеті медицини та фармації ім. Н.Тестиміцану. Сторони обговорили питання щодо особливостей вищої медичної освіти в Україні та Молдові. Була проведена цікава екскурсія по основним навчальним корпусам та кафедрам університету. Також делегація БДМУ відвідала центр симуляційного навчання та стоматологічний центр університету, де ознайомилася з структурою, оснащенням та принципами організації роботи цих структурних підрозділів.

Галерея зображень:
Делегація БДМУ відвідала Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміцану

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)