Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.

Склад делегації: асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Наталія Сливка, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Наталія Малкович, заступника начальника навчального відділу Святослава Юрнюк та трьох студентів 4-го курсу.

У рамках програми учасники відвідали медичний факультет Технічного університету м.Дрезден, де мали можливість ознайомитись із роботою та оснащенням кафедр стоматології, гінекології та онкології, зустрілись із професором Національного центру Радіологічних досліджень у Онкології Анною Дубровською, котра розповіла про новітні дослідження у галузі біомаркерів індивідуальної радіотерапії та про можливості стажування молодих науковців у Німеччині.

У Берліні відбулася зустріч із депутатом Бундестагу від Партії Зелених, що курує питання організації охорони здоров’я у Німеччині, студенткою першого курсу медичного університету клініки Шаріте – Юлією Коротко, Головою відділу міжнародних зв’язків Німецької Медичної Асоціації – професором Раміном Вальтер Парса-Парсі.

Також відвідали медичну клініку Шаріте, де ознайомилися із роботою акушерського та онко-гінкологічного відділень. У ході зустрічей була представлена інформація про можливості навчання в медичних університетах Німеччини, вступу на програми післядипломної освіти, наукової роботи у галузі медицини та працевлаштування у практичній сфері охорони здоров'я.

 

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

З’являться нові медичні центри

Шкробанець Ігор Дмитрович

– Центр антенатальної охорони плоду вже функціонує, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор ШКРОБАНЕЦЬ. – Він розташовується у діагностичному центрі. У його розвиток і обладнання вклали майже 1,5 мільйона гривень. Розрахований він на комплексне обстеження вагітних, особливо з районів. 

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Упродовж 28 лютого - 7 березня у Австрії (Земмеринг) проходив міжнародний освітній курс ХIV Зимової школи лікарів-інтерністів “Шляхи впровадження нових методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої ме