Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.

Склад делегації: асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Наталія Сливка, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Наталія Малкович, заступника начальника навчального відділу Святослава Юрнюк та трьох студентів 4-го курсу.

У рамках програми учасники відвідали медичний факультет Технічного університету м.Дрезден, де мали можливість ознайомитись із роботою та оснащенням кафедр стоматології, гінекології та онкології, зустрілись із професором Національного центру Радіологічних досліджень у Онкології Анною Дубровською, котра розповіла про новітні дослідження у галузі біомаркерів індивідуальної радіотерапії та про можливості стажування молодих науковців у Німеччині.

У Берліні відбулася зустріч із депутатом Бундестагу від Партії Зелених, що курує питання організації охорони здоров’я у Німеччині, студенткою першого курсу медичного університету клініки Шаріте – Юлією Коротко, Головою відділу міжнародних зв’язків Німецької Медичної Асоціації – професором Раміном Вальтер Парса-Парсі.

Також відвідали медичну клініку Шаріте, де ознайомилися із роботою акушерського та онко-гінкологічного відділень. У ході зустрічей була представлена інформація про можливості навчання в медичних університетах Німеччини, вступу на програми післядипломної освіти, наукової роботи у галузі медицини та працевлаштування у практичній сфері охорони здоров'я.