Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти і викладачі долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»

«Зробимо Україну чистою» – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку,

яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні, змінює свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховує навики дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

До даної акції долучилися і студенти 3 курсу 17 та 20 груп (медичний факультет №2), які разом із доцентами кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Бачук-Понич Наталією Володимирівною та Лукашевич Інною Василівною прибирали територію комунальної міської установи міська клінічна лікарня №3.