Студенти і викладачі долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»

Студенти і викладачі долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»

«Зробимо Україну чистою» – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку,

яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні, змінює свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховує навики дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

До даної акції долучилися і студенти 3 курсу 17 та 20 груп (медичний факультет №2), які разом із доцентами кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Бачук-Понич Наталією Володимирівною та Лукашевич Інною Василівною прибирали територію комунальної міської установи міська клінічна лікарня №3.

Більше новин БДМУ: 

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».