Студенти БДМУ відвідали лекцію провідного фахівця мікроскопічної стоматології

25 квітня 2017 року з ініціативи ГО "Чернівецький осередок Асоціації студентів стоматологів" на базі ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" відбулася лекція стоматолога зі світовим ім'ям – Назарія Михайлюка.

Лікар, засновник «Стоматологічної клініки Михайлюка» на сьогоднішній день є учасником багатьох міжнародних професійних організацій: MicroVision Group, AMED, ITI, ACE, Rosmicro та інших.

Назарій Михайлюк є провідним спеціалістом в галузі мікроскопічної стоматології в світі, його освітня програма була акредитована на державному рівні в Саудівській Аравії. Був запрошеним лектором більше ніж в 50-ти країнах.

Для студентів стоматологічного факультету БДМУ він продемонстрував 3 клінічні кейси з ортопедичним лікуванням, удосконалені методи препарування, розповів про доцільність використання мікроскопа.

Неможливо залишити без уваги рівень вмотивованості студентів після лекції, адже Назарій Михайлюк не лише є авторитетним спеціалістом, але й першим українським стоматологом, який започаткував молодіжну грантову конференцію.

Студенти БДМУ відвідали музей Ю. Федьковича

Буковинський Соловій”… Так називають Юрія Федьковича, видатного поета, прозаїка, талановитого послідовника й однодумця великого Кобзаря. Цьогоріч ми відзначаємо 180-річчя від дня народження письменника.

Студенти БДМУ посіли I місце у Міжнародному конгресі

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету взяли участь у І Міжнародному конгресі студентів-медиків у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).