Делегація БДМУ на Міжнародному симпозіумі

Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein».

Захід проходив 2-4 жовтня у Державному університеті медицини і фармації ім. Николая Тестеміцяну, м. Кишинів, Республіка Молдова, та був присвячений актуальним питанням судово-медичної практики.
Під егідою Асоціації судово-медичних експертів Східної Європи симпозіум об’єднав представників Молдови, України, Німеччини, Росії, Туреччини, Румунії та Словаччини.
На конференції було представлено низку різнопланових наукових доповідей, пройшли мастер-класи, що супроводжувались жвавим обговоренням та обміном досвідом практичного впровадження здобутків. Делегати БДМУ представили спільну англомовну доповідь на тему «Оптичні методи дослідження в судово-медичній практиці».
Симпозіум супроводжувався насиченою культурною програмою, де учасники могли не тільки краще познайомитись, а й пізнати культурну та історичну спадщину молдавського народу, та включав поїздки у виноробні підвали Кріково (Cricova), історичний комплекс Старий Орген та національне свято вина.

Міжнародна співпраця

ОБМІН ДОСВІДОМ. Упродовж 29 травня – 6 червня начальник навчального відділу Буковинського державного медичного університету Володимир Ходоровський та провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційного забезпечення Олександр Мельничук відвідали Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан). Візит здійснено в рамках угоди про міжнародну співпрацю у галузі освіти та науки укладеної ректорами професором Тарасом Бойчуком та професором Азаматом Шамсієвим.
Нагадаємо, що у березні 2013 року наш університет відвідала узбецька делегація, представники якої надзвичайно зацікавилася використанням у навчальному процесі серверу дистанційного навчання (moodle.bsmu.edu.ua).

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)