Абітурієнти з найвищим балом ЗНО обирають БДМУ

Випускники шкіл з Буковини, які набрали по 200 балів під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології, планують стати студентами у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

За інформацією газети «Молодий буковинець» Наталія Богдан та Вадим Столяр обрали пріоритетним навчальним закладом БДМУ. У подальшому Наталія бажає стати сімейним лікарем, обравши спеціальність «Лікувальна справа», а Вадим планує стати хірургом.

Загалом за тиждень вступної кампанії до БДМУ подано майже 5 000 заяв абітурієнтів. Особливістю цьогорічної вступної кампанії є те, що переважна більшість вступників подають заяви через електронну систему. Це зумовлено зручністю використання он-лайн-системи та оперативністю отримання інформації, адже рейтинговий список вступників постійно оприлюднюється на сайті Інформаційного центру абітурієнта. Також активно працює консультативний центр, куди можна зателефонувати й отримати відповіді на запитання, які цікавлять вступників.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.