Науковці БДМУ виступили з доповідями у Німеччині

Науковці Буковинського державного медичного університету взяли участь у роботі наукового симпозіуму в рамках щорічного конгресу Німецької асоціації дослідження печінки

(German Association for the Study of the Liver – GASL), що відбувся на базі Університетської клініки Технічного університету (Klinikum rechts der Isar der Technischen Universität München) Мюнхена (Німеччина) 28-30 січня 2015 р. Викладачами БДМУ презентовано чотири доповіді.

Делегацію представили завідувач кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професор Лариса Сидорчук, професор кафедри загальної хірургії, д.мед.н. Руслан Сидорчук, доцент кафедри, к.мед.н. Андрій Паляниця, заступник головного лікаря по лікувальній роботі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня», к.мед.н., доцент Олесандр Плегуца, студент 4-го курсу медичного факультету №1 Андрій Сидорчук та лікар КМУ «Чернівецька обласна дитяча лікарня №2» Олена Паляниця. Науковці, клініцисти, провідні фахівці з 19 країн світу мали змогу отримати інформацію про досягнення світових наукових шкіл за тематикою симпозіуму.

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).