Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Першокурсників БДМУ посвятили у студенти

30 серпня в Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Зазначимо, що 2019 рік – ювілейний для університету, адже у жовтні наш навчальний заклад святкуватиме 75-річчя.

Цьогоріч першокурсниками БДМУ стали 803 особи, з них на державній формі навчатимуться 205 студентів, на контрактній формі – 598 осіб.

З важливою подією першокурсників привітав ректор БДМУ Тарас Бойчук та почесні гості – Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької обласної ради, Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та Ірина Ісопенко, в.о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Щемливою миттю для кожного студента стало прийняття клятви першокурсника, яку зачитала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій за участю деканів факультетів та директора коледжу БДМУ.

Після виконання студентського гімну «Гаудеамус» за традицією студенти 6 курсу привітали першокурсників та побажали їм гідно підтверджувати статус студента БДМУ.

Принагідно, від імені ректорату БДМУ здоровимо викладачів та студентів з новим навчальним роком та бажаємо нових звершень та перемог