Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.

До присутніх з вітальним словом звернувся ректор Тарас Бойчук, який підкреслив, що лікувально-консультативна робота є важливою складовою діяльності університету, а це, в свою чергу, сприяє підвищенню якості надання кваліфікованої медичної допомоги населенню області та підвищенню авторитету університету. Напередодні святкування 70-річчя БДМУ Тарас Миколайович виокремив найбільш суттєві досягнення клінічних кафедр університету та окреслив основні перспективи розвитку клінічних баз.

З привітанням до співробітників БДМУ звернулася директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА Оксана Андрієць. Вона передала щирі вітання від голови ОДА Романа Ванзуряка та висловила найкращі побажання на адресу професорсько-викладацького складу, який докладає чимало зусиль для виховання медичної еліти Буковинського краю.

У своєму вітальному слові заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Паскар відзначив відповідальну роль лікаря у непростих умовах, які сьогодні переживає Україна, та висловив захоплення діями медиків в екстремальних ситуаціях суспільно-політичної нестабільності.

З нагоди свята співробітників БДМУ було нагороджено подяками та грамотами

Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’яУкраїни:

Семена Білецького – професора, завідувача кафедри сімейної медицини;

Володимира Васюка – професора, завідувача кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії.

Подякою Міністерства охорони здоров’я України:

Тетяну Ілащук – професора, завідувача кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб.

Почесною грамотою Чернівецької ОДА:

Оксану Оліник – доцента кафедри внутрішньої медицини;

Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення:

Богдану Сенюк – доцента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб;

Грамотою Чернівецької міської ради:

Тамару Чурсіну – доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;

Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради:

Олену Власову – асистента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб;

Грамотами Буковинського державного медичного університету

Романа Дмитренка – асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології;

Інну Кривецьку – доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка;

Ольгу Юрценюк – асистента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка.

123 роки від дня народження Михайла Афанасійовича Булгакова

Михайло Булгаков народився 15 (за старим стилем 3) травня 1891 року в сім’ї викладача Київської духовної академії Афанасія Івановича Булгакова в Києві на Воздвиженській вулиці, 28 – в будинку священника Матвія Бутовського і за два тижні був ним охрещений у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього на Подолі.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

20 вересня 2012 року на базі КМУ “Міська поліклініка №1” спільно з науковцями кафедри сімейної медицини та за участі співробітників кафедр внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, гігієни і екології Буковинського державного медичного університету проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників присвячену Всесвітньому дню серця (29 вересня).

Школа молодого викладача

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 20 березня на базі кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету