Фахівці БДМУ відвідали Щорічний конгрес Європейської асоціації урологів

Конгрес Європейської асоціації урологів (European Association of Urology) – найважливіша щорічна урологічна подія в Європі. В 2014 році – це вже 29-ий Конгрес, в якому прийняли участь понад 14000 урологів з усіх країн. Цьогоріч форум відбувався упродовж 11-15 квітня в “столиці Скандинавії” – в Стокгольмі (Швеція).

Наукова програма медичного форуму пропонувала всестороннє охоплення урології та її субспеціальностей, забезпечуючи урологам безмежні можливості для удосконалення своїх знань. Буковину та БДМУ на Конгресі представляли професор Олександр Федорук, професор Валерій Зайцев та магістрант Маркіян Степанченко.

У фокусі Конгресу цього разу були: андрологія в здоровому старінні чоловіків, зокрема активно обговорювалося використання замісної гормональної терапії з її перевагами та можливими небажаними наслідками; уроонкологія, зокрема вчасна ефективна діагностика раку сечового міхура, тактика при резистентному до кастрації раку простати та інші; функціональна та нейроурологія; дитяча урологія; уротрансплантологія; реконструктивна та роботизована урологія; едоурологія та уролітіаз; симптоми нижніх сечових шляхів; інфекції в урології; чоловіче безпліддя; еректильна дисфункція та багато інших. Також було проведено велику кількість майстер-класів з вищенаведених проблем урології, що мали форму від лекційного викладу та мозкового штурму до відпрацювання практичних навичок на тренажерах чи реальній ендоскопічній апаратурі, зокрема роботах “Da Vinci”.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

Система дистанційного навчання БДМУ в десятці лідерів рейтингу “Рамблер ТОП 100”

За останніми статистичними даними віртуальне навчальне середовище “moodle.bsmu.edu.ua” Буковинського державного медичного університету займає провідні позиції серед лідерів міжнародного рейтингу “Рамблер ТОП 100” за рівнем активності його відвідувачів.
Освітній веб-ресурс університету був запущений порівняно нещодавно на базі платформи LMS “MOODLE” у жовтні 2010 року шляхом створення серверу дистанційного навчання (СДН).